Muzyka


 KRWAWA ZABAWA
Rok wydania: 2008
Wydawca: PASAżER

KRWAWA ZABAWA

Dostępne fragmenty

Materiał został nagrany w lipcu 2007 roku w Warszawskim studio SERAKOS .Nie zajeło to nam zbyt wiele czasu, zaledwie kilka dni. Weszliśmy do studia przygotowani i dokładnie wiedzieliśmy jak to ma wyglądać.Materiał nagrany bez wspomagaczy komputerowych, od,,a'' do ,,z'' na żywo. Dziesięć szybkich, drapieżnych numerów z naciskiem na przekaz ( jak zawsze zresztą).Kawałek Betonowa Dżungla jest nową wersją tego numeru z naszej KASETY DEMO z 1990. Nagraliśmy go jako widomy znak powrotu do korzeni. Niewykluczone,że w przyszłości jeszcze wrócimy do naszych starych numerów. Jeżeli chodzi o nowe numery to definitywnie jest to materiał dla zwoleników szeroko pojętego czadu, zupełnie odmienny od poprzeniego-Na drugi Brzeg.Oprócz nowego materiału na płycie jako bonus umieszczone zostało nasze pierwsze demo zremasterowane kilka lat temu przez Roberta Brylewskiego. Wydawca płyty jaet PASAŻER .

Więcej informacji

 1. Gatunek
 2. Raj koncentracyjany
 3. Betonowa dżungla
 4. Handlarze strachu
 5. Wybór
 6. Nomad
 7. Patrząc w słońce
 8. Kolonizacja przyszłości
 9. Myślałeś
 10. Wezwanie

NA DRUGI BRZEG
Rok wydania: 2007
Wydawca: SELF PRODUCTION

NA DRUGI BRZEG

Realizacja i mix Jarek Huńka. Dostępne fragmenty

W pewnym magazynie muzycznym napisano: ,,Dość eksperymentalnie brzmi ten materiał w porównaniu ze wcześniejszymi dokonaniami SKTC. Zamiast stawiać na hardcore`ową agresje,na płycie NA DRUGI BRZEG mamy wiecej melodi,średnich temp,i głębszego,pełniejszego brzmienia gitar. Efekt jednak intryguje....``- tyle gazeta. Płyta nagrana pod przewodnictwem Jarka Huńki ( przesympatyczny gość) rodziła się w bólach. Plan nagrania nowej płyty mieliśmy jeszcze ok 1999 ,ale problemy personalne niestety nie pozwoliły na to.Do studia weszliśmy ok roku 2000,a gotowy materiał mieliśmy w 2005, wydany natomiast 2007... Dlaczego tak długo to trwało - to temat na książke. NA DRUGI BRZEG to debiut w składzie SKTC nowego wokalisty Dariusza ,,OWSKEGO`` Jaworowskiego, znanego z GANGRENY.    


 1. W obronie
 2. Agresor
 3. Idiota
 4. Siły życia
 5. Puste miasto
 6. Na krawędzi
 7. Jest dobrze
 8. Neuro

ODMIENNE STANY ŚWIADOMOŚCI
Rok wydania: 1997
Wydawca: ENIGMATIC

ODMIENNE STANY ŚWIADOMOŚCI

realizacja: Piotr Sitek i Bogusław Nowak, mix: Jarek ,,SMOKU" Smak , remaster:Robert Brylewski.

Był rok 1995 a my przymierzaliśmy się do nagrania nowego materiału, byliśmy w bardzo dobrej formie ,graliśmy masę gigów.Wybór padł na studio SPAART w miejscowości Boguchwała niedaleko Rzeszowa.Sesja przebiegała w przemiłej atmosferze - do dziś jest co wspominać!!!!!Gościnnie na harmonijce w kawłku SEN zagrał nasz kolega Adam Czerwiński , który zresztą wraz ze Smokem i Piotrkiem Sitkiem no i z nami wyryczał nasze chórki.Tu wielki respekt dla SMOKA, który nie dość ,że przyjeczał z Warszwy pociągiem to jeszcze bez wytchnienia( jak w transie)całą noc mixował ten materiał - to trzeba było widzieć!!!! Okładke zaprojektował nasz nieodżałowany kolega Paweł Duźniak.

 1. Przemoc
 2. Zbyt Wiele
 3. Słowa
 4. Zbawca
 5. Gówno
 6. Wojna W Mojej Głowie
 7. Złudzenia
 8. Chcesz Mieć
 9. Życie Śmierdzi
 10. Sen
 11. Nazi Boys 96

POCHODNIA
Rok wydania: 1992
Wydawca: NIKT NIC NIE WIE

POCHODNIA

nagrania zrealizowali:Robert Brylewski , Jarek ,,SMOKU''Smak , MarekGrzesik
mix końcowy w nocy 7/8.02.1992: Robert Brylewski

Płyta żywiołowa, częste zmiany tempa i jak zwykle zaskakujące riffy Józka (nieżyjącego kompana znanego też jako kompozytor i gitarzysta GANGRENY).Pamietam ,że dużo musiałem się nagimnastykować aby opanować materiał z Pochodni.Kiedy w 1992 roku zastąpiłem na gicie żONKILA (Tomek Gawłowski) SKTC było w trakcie grania niezliczonej ilości koncertów, więc małem bardzo mało czasu aby dobrze nauczyć się tych numerów-ale się udało.Płyta została wydana zarówno w wersji CD jak i na winylu przez wydawnicteo NIKT NIC NIE WIE
Gościnnie w kawałku Gdzie on jest , na harmonijce zagrał Maciek Maliszewki

 

 

 

 1. Och Karol
 2. Gdzie on jest
 3. Kropla po kropli
 4. A heja ho
 5. Cup cup
 6. Pochodnia
 7. Flek
 8. Zmiany
 9. Wesołek
 10. Robotnicy ( próba `92)
 11. Gdzie on jest ( próba `92)
 12. Zmiany (próba `92)

KASETA DEMO
Rok wydania: 1990

KASETA DEMO

Kasete nagrano w przeciągu kilku godzin dnia dwudziestego któregoś marca 1990.Stała się bardzo popularna w środowisku co zaowocowało dużą ilością koncertów. Przez niektórych uważana za najlepszy materiał SKTC. Mimo,że jakość pozostawia wiele do życzenia jest to z pewnością niemiłosierna dawka energii i czadu , która może wyrwać z butów.W sesji wzieli udział: TULIPAN (vokal), CIAPA ( bass), KONDZIOł (gita) i MłODY (perka-brat Kondzioła).Jest to bezkompromisowa muzyka z tekstami nie dla idiotów.Kiedy w 1996 Robert Bryleski robił mix naszej płyty Odmienne stany świadomości także zremasterował DEMO.  jednak barzdziej cenią wersje oryginalą, 

( Jest szansa ,że ten materiał pojawi się na płycie)

 1. Betonowa dżungla
 2. Niewolnik
 3. 3 X P
 4. Siła
 5. Smutas
 6. Edukacja
 7. Och Karol
 8. Kordon
 9. Małe bum bum
 10. Przemysł
 11. Nazi boys

GANGRENA - Slad człowieka
Rok wydania: 0000

GANGRENA - Slad człowieka

Materiał zarejestrowany w studio MANTA w Warszawie w dniach 20-22.02.1998. Za gałkami zasiadł Jarek ,, SMOKU``Smak, on też to zmiksował i zremasterował. Tekstami jak zawsze zajął się OWSKI ,a w muzykę wielki wkład miał JóZEK.Wyjątkem jest numer ARMAGEDDON,który pochoedzi z repertuaru zespołu KRYZYS.Jest to ostatni materiał Gangreny, moim zdaniem najlepszy. Został umieszczony na naszej stronie ponieważ nasze losy muzuczne i nie tylko często się przeplatały.Owski jest od kilku lat naszym wokalistą ,ale znamy się od wielu lat i często nasze kapele grały wspólne gigole,Józek był przez kilka lat członkiem SKTC i miał niesamowity wkład w tworzenie naszej muzy.

GANGEANA LIVE - polecam 

 1. Rebeliant
 2. Konformista
 3. Koniec nocy
 4. Mieć i nie mieć
 5. Idź i patrz
 6. Obywatel
 7. Morfina
 8. Wariat
 9. Gangrena
 10. Armageddon
 11. Slad człowieka
 12. Taniec

Spookrecords

Nigdy Więcej