End of Summer Fest Winter Edition w Trafficu

2009-02-26 20:23:19

Zapraszamy na sobotni gigol 28.02.09 do Czeladzi, czachy rozdupią następujące załogi:BASEMENT - metalcore / Będzin, FORGE OF CLOUDS - progressive / Silesia,CLINICA MUERTE - hardcore / Katowice,BOTTOM - hardcore grind/ Czeladź,WHITMAN - hardcore punk / Czeladź,SKTC - hardcore / Czechowice-Dziedzice. Cały dochód imprezy przeznaczony jest na rehabilitacje Walca, wokalistę z Moral Degrade.

Więcej informacji:Już 28 lutego w sobotę w czeladzkim Trafficu odbędzie się End of Summer Fest Winter Edition dla Walca. Tym razem impreza wygląda nieco inaczej niż zwykle, gdyż na koncercie zagrają zespoły z regionu, które chcą swoim występem wspomóc Walca, wokalistę z Moral Degrade i jego rodzinę. Cały dochód z festu będzie przeznaczony właśnie dla nich.Krótko i prosto sytuację wyjaśnia cytat z ogłoszenia, które obiegło Polskę, a odpowiedzią na nie jest sobotnia impreza:
"Walec wokalista kapeli Moral Degrade (www.myspace.com/moraldegrade), kilka tygodni temu dostał udaru mózgu...  czytaj dalej........

 

Powrót
W wyniku badań wykryto u niego dwa tętniaki na tętnicach mózgowych, których nie można było usunąć zabiegiem embolizacji (http://resmedica.pl/zdart8992.html). W klinice w Łodzi lekarze zdecydowali się na operację chirurgiczną na otwartym mózgu , której Walec mógł nie przeżyć w złych okolicznościach. Operacja trwała kilka godzin i się udała, jednak nie w 100% procentach. Pozostał lekki niedowład lewej strony. Walec przechodzi teraz rehabilitacje i wszystko jak na razie jest na dobrej drodze.. Na złej drodze jest natomiast los jego najbliższych. Piotrek był jedynym żywicielem rodziny ,żona (niepracująca) zajmuje się dwojgiem dzieci (jedno kilkumiesięczne) i muszą przeżyć za kilkaset złotych (leki ,rehabilitacja też kosztują).(...)"

PowrótSpookrecords

Nigdy Więcej