GANGFEST III 13.06.09

2009-06-09 16:43:08

GANGFEST 2009 jest trzecią edycją festiwalu poświęconego zmarłym JURKOWI PŁACHNO i BOGDANOWI ŻUR. Obydwoje byli muzykami czechowickiego hardcore/punkowego bandu GANGRENA.


ZAGRAJĄ:
ANALOGIA SNU
http://www.myspace.com/analogiasnu
DE ŁINDOWS
www.myspace.com/delindows
S.K.T.C
www.myspace.com/sktcband
EYE FOR AN EYE
www.myspace.com/efae
ULICZNY OPRYSZEK OJ
http://www.ulicznyopryszek.scena.biz/
LENIWIEC
www.myspace.com/leniwiec
KONOPIANS
http://www.myspace.com/konopians

...........

Powrót

.........Bogdan Żur znany jako Józek był nie tylko członkiem GANGRENY i twórcą dużej części repertuaru zespołu,ale także jednym z filarów SKTC w latach 91-92 i twórcą większości numerów na płycie POCHODNIA - nagranej w studiu Roberta Brylewskiego( który najprawdopodobniej  także wystąpi na tegorocznej imprezie) ZŁOTA SKAŁA w 1992. Człowiek wyjątkowo twórczy. Szkoda ,że tak nagle odszedł! Ta z kosą dorwała go na drodze w 2004

W tym roku impreza podobnie jak jej zeszła edycja odbędzie się w plenerze. Umiejscowiona będzie na terenach rekreacyjnych niewielkiej miejscowości Kaniów znajdującej się kilka kilometrów od Czechowic – Dziedzic. Koncert rozpocznie się o godzinie 15.00 . Wokół miejsca koncertu znajduje się kilka bezpłatnych parkingów.
Na terenie koncertowym znajdować się będą stoiska z jedzeniem (w tym także wegetariańskim), piwem oraz innymi napojami. Pojawi się także kilka niezależnych dystrybucji.


PowrótSpookrecords

Nigdy Więcej